• OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
  • OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
Tänasel õiguskomisjoni istungil tehti ametühingute liidri Harri Taliga sõnul vaid üks positiivne muudatus töötaja kasuks.
"Aga see muudatus ei olnud midagi põhjapanevat, vaid formaalsus," ütles Äripäevale Harri Taliga. Täpsustamata jäi, mis muudatusest jutt käis.
Rahumägi kommentaari, et ametiühingud jonnisid ja nendega ei olnud võimalik arutlust pidada, kommenteeris Taliga, et tal pole sõnu, sest pisarad lämmatavad. "Me ei saanud oma sisulistele küsimustele ühtegi vastust, kõik mis vastati oli formaalne ja pealiskaudne," märkis ta.
Taliga sõnul on valitsusel vaja saada homsel lugemisel 51 häält ja ta loodab, et praegusel kujul see töölepinguseaduse eelnõu läbi ei lähe.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele