Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Otsalt sai politseist 4248 krooni hüvitist
Ida prefekt Aivar Otsalt sai politseist
lahkudes 4248 krooni hüvitist, kirjutas Õhtuleht ja selgitas, et endine
politseiprefekt sai 2,5 päeva eest puhkusekompensatsiooni.
Mõni aeg tagasi mõistis Tartu maakohus Otsalti süüdi võõra vara omastamises, ebaseaduslikule jälitustegevusele kihutamises ning tulirelva ja helisummuti ebaseaduslikus käitlemises ning karistas teda 2 aasta ja 10 kuu pikkuse tingimisi vangistusega. Kriminaalasja uuris kaitsepolitsei.