• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
Eesti Telekomi aktsionäri Endel Palla sõnul oleneb väikeaktsionäride seisukoht Telekomi müügi osas puhtalt sellest, mida otsustab riik.
"Kui riik jätab alles, siis pole ka teistel mõtet müüa. Kuid ma arvan, et riik ei ole nõus. Kuid mine sa lolle veel rahapuuduses tea," kommenteeris Telekomi aktsionär ja Harju Elektri nõukogu esimees Endel Palla TeliaSonera ettepanekut Telekom väikeaktsionäride käest hinnaga 93 krooni aktsia kohta välja osta.
Rootslaste pakutud hinnaga pole väikeaktsionär rahul. "Jube vähe, sellega ma küll hästi nõus pole. Parem kui nad tõstaksid hinda," märkis Palla. Nüüd oleneb kõik puhtalt riigi otsusest – kui otsustatakse müüa, siis pole ka väikeaktsionäridel mõtet enam hoida, lisas ta.
TeliaSonera AB tegi Eesti Telekomi väikeaktsionäride aktsiatele ülevõtmispakkumise hinnaga 93 krooni aktsia kohta, mis tähendaks reedese sulgemishinnaga (74,79 krooni) 24protsendist preemiat.
Endel Pallale kuulub 14 000 Eesti Telekomi aktsiat. Neid müües teeniks ta 1,3 miljonit krooni.
Endel Palla: ei usu, et riik müüb Telekomi

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele