• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Ford teatas täna, et suutis peamiselt tänu valitsuse tarbimisergutusele augustis USAs müüa 17,2% rohkem autosid kui aasta tagasi.
Samal ajal kukkus ametliku kinnituseta Chrysleri automüük madalate varude tõttu 15%.
Ford müüs lõppenud kuuga 181 826 autot ja kergeveokit, mullu augustis müüdi aga 155 117 sõidukit. Enim müüdud mudeliteks osutusid Focus ja Escape. Fordi ilusad müüginumbrid tulenevad suuresti USA valitsuse tarbimisergutuse programmist.
Fordi aktsia on täna kukkunud 4,2% ehk 7,28 dollarile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele