• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Tänasel Eesti Telekomi aktsionäride erakorralisel koosolekul otsustati kiita heaks kõigile vähemusaktsionäridele kuuluvate aktsiate ülevõtmine TeliaSonera poolt, mis ilmselt kurvastab nii mõndagi seni lootusrikast investorit.
Vähemusaktsionärid, kes seni veel Telekomi aktsiaid enda käes hoidsid, saavad sarnaselt pakkumise vastu võtnutega iga aktsia eest 93 krooni hüvitist, selgub börsile saadetud teatest.
Aktsiad kantakse TeliaSonera kontole üle lähikuudel, sest Telekomil on alates tänasest aega üks kuu, et vastav avaldus Eesti väärtpaberite keskregistri pidajale esitada. Vähemusaktsionärid saavad oma tasu samal ajal, kui toimub aktsiate ülekandmine.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele