• OMX Baltic0,13%308,55
  • OMX Riga0,02%900,22
  • OMX Tallinn0,12%2 105,16
  • OMX Vilnius0,23%1 453,78
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,38%10 500,92
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,43
  • OMX Baltic0,13%308,55
  • OMX Riga0,02%900,22
  • OMX Tallinn0,12%2 105,16
  • OMX Vilnius0,23%1 453,78
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,38%10 500,92
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,43
Microsoft tõstis oma kvartaalset dividendi 3 sendi võrra, 16 sendini aktsia kohta ning plaanib müüa 6 miljardi dollari eest täiendavaid võlakirju.
„Meie dividendimaksed, koos aktsiate tagasiostuprogrammiga, peegeldavad meie pühendumust kapitali aktsionäridele tagasitoomisele ja meie kindlust ettevõtte pikaajalise kasvu kohapealt,“ sõnas Microsofti finantsjuht Peter Klein Bloombergi vahendusel.
Just dividendide maksmiseks ja aktsiate tagasiostuks plaanib Microsoft sel aastal võlakirju emiteerida, sest ettevõtte arvates on liiga suur osa tema rahast välismaal, vahendab Bloomberg asjasse puutuvate inimeste sõnu.
Siiski ei plaani Microsoft võla kasvatamisega ohtu seada oma tippreitingut AAA.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele