• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,43%72 241,54
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,43%72 241,54
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
Korruptsioonivastase seaduse kohaldamise erikomisjoni liige, keskerakondlane Aivar Riisalu leiab, et see, kuidas Edgar Savisaar pärast laenumakset 1800 krooniga kuus peaks hakkama saama, ei vääri "nii primitiivset lähenemist".
 "Kuulge, ma ei ole õieti selle teemaga kursis. Edgar Savisaar ei ole kuritegu sooritanud. Keegi ei kahtlusta teda selles. Ühtki jõustunud kohtuotsust ei ole. Politsei on väärteomenetluse algatanud? Ma ei ole seda uudist kusagilt lugenud," ütleb Riisalu pahuralt.
Tema sõnul ei saa üldse nii primitiivselt asjale läheneda.
"Inimene on raamatuid kirjutanud. Tean, et ta on Fixor Holdingu nõukogu esimees. Ma seda 1800 krooni nii tõsiselt ei võtaks. Lõpetage ükskord need ajakirjanduslikud süüdimõistmised," prahvatab parteiline ärimees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele