• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,09%7 364,5
  • DOW 300,25%51 978,04
  • Nasdaq −0,38%25 379,31
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,09%7 364,5
  • DOW 300,25%51 978,04
  • Nasdaq −0,38%25 379,31
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
Endel Sifi firmast Primos OÜ on pärast juulis tehtud tehinguid saanud taas aktsionäride kisklemise käes vaevleva kütusefirma N-Terminal Grupp suuromanik. 
Sifi sõnul sundis teda 2009. aastal kokku lepitud osaluse müügitehingut tagasi pöörama väikeaktsionäride soovimatus uue investoriga koostööd teha.Tema vihaseim vastane, N-Terminal Grupi väikeaktsionär Anatoli Kanajev usub, et tegelikult Siff omanikeringist kunagi ei lahkunudki, vaid oli firmas kogu aeg varjatult peamine niiditõmbaja.
Siff ise on N-Terminali kohta Äripäevale korduvalt öelnud, et ettevõttega ta enam seotud pole ja see teema on tema jaoks minevik. Viimati tegi ta seda umbes kuu aega tagasi, kui avaldas ajakirjaniku N-Terminali puudutavate küsimuste peale teravas toonis kahtlust, et need on ajendatud soovist teda mustata ning mustamise on tellinud Kanajev. Tegelikult olid N-Terminali 2009. aastal müüdud aktsiad kogu see aeg Sifi kasuks panditud.
Artiklit saab lugeda paberlehest tellides lehe SIIT või ostes päevapileti SIIT.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele