SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel ütles Äripäeva online-intervjuus, et tema on võimaliku finantstehingute maksustamise vastu.
“Ma olen vastu. Esiteks oleks naiivne arvata, et maksustataks panku. Lõppkokkuvõttes maksustataks kliente. Pensionikogujaid näiteks. Teiseks, kui eri piirkondade vahel oleks maksuerinevused, jookseks finantssektor sinna, kus keskkond on kõige soodsam. Seega ma ei usu, et maksu genereeritav raha oleks piisav, et n-ö tekkivat segadust korvata,” vastas Koppel lugeja küsimusele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!