• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,61%7 312,63
  • DOW 30−0,38%51 722,78
  • Nasdaq −0,95%25 117,19
  • FTSE 100−0,88%10 436,79
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,1
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,61%7 312,63
  • DOW 30−0,38%51 722,78
  • Nasdaq −0,95%25 117,19
  • FTSE 100−0,88%10 436,79
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,1
Tais elav tuntud investor ja Gloom, Boom & Doom uudiskirja väljaandja Marc Faber ütles, et kummagi USA presidendikandidaadi poolt ei ole mõtet hääletada vähemalt selles osas, mis puudutab majanduse korda tegemist.
„Ma ütlen teile välja tõe,“ ütles Faber saates Daily Ticker. „Kui te paneksite mulle püssitoru meelekohta ja küsiksite, kumma ma valiksin - kas Obama või Romney, siis ma vastaksin, palun laske mulle kuul pähe."

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele