• OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
  • OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
Nordeconi juht Jaano Vink tunnistas, et vesilennukiangaaride renoveerimine tõi firmale neli miljonit eurot kahju, mis on suurim kahjum, mida ettevõte on ühe projekti puhul saanud.
"Tegime mitmeid vigu," rääkis Vink Eesti Ekspressile. Näiteks ei osanud nad ette näha, kui palju läheb vaja tellinguid ning lõpuks tuli neid Hispaaniast juurde tellida, mis ajas ettenähtud eelarve korralikult lõhki. Samuti kulus laekuplitel olevate praegude lappimiseks plaanitud nelja kuu asemel kaheksa, talve tuli peale, mis omakorda nõudis kulutusi angaaride soojana hoidmiseks.
Vink kinnitas, et ühtegi selle projekti eelarvestajat pole lahti lastud, sest kadunud miljoneid eurosid tulev võtta kui kooliraha.
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele