• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,12%7 349,61
  • DOW 300,06%51 878,8
  • Nasdaq −0,62%25 317,47
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,12%7 349,61
  • DOW 300,06%51 878,8
  • Nasdaq −0,62%25 317,47
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
Tänasel Äripäeva konverentsil Äriplaan avaldasid ettevõtjad, millised on nende selle aasta vead, mida nad järgmisel aastal enam ei korda.
Danske Bank Eesti juht Aivar Rehe: 2011. aastal tegime infotehnoloogilise arenduse, mis oli selles mõttes viga, et see oli liiga eesrindlik, selle tugi oli rahvusvaheliselt nõrk.
Statoil Fuel ja Retail Eesti juht Kai Realo: olime suhteliselt ettevaatlikud oma müügipakkumistes toiduainetööstuse koha pealt. Oleks pidanud kohe aasta alguses agressiivselt investeerima.
PricewaterhouseCoopersi partner Ago Vilu: oleks pidanud kiiremini reageerima turu muutustele. See oleks olnud kasulik efektiivsusele.
Transpordiettevõtja Hugo Osula: vigu ei ole olnud, aga oleks pidanud rohkem tähelepanu pöörama nooremale personalile, kellest sõltub Eesti homne päev.
Ehitusettevõtja Aivar Tuulberg: ei näe midagi traagilist. Aga kui me võidame mõne riigihanke, siis kutsun poisid kokku ja küsin: mida ma valesti tegin, et me võitsime?
Autor: Ave Lepik, Alyona Stadnik

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele