• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Äripäeva ehituse klubi käis eile külas ASil ETS Nord, mille juhid tutvustasid, kuidas on ettevõte oma tegevust mitmeid kordi efektiivsemaks muutnud.
"Meie kui turuliidri jaoks kukkus turg 70 protsenti. Hakkasime ümberkorraldusi tegema ning 2009. aasta lõpus pidime koondama üsna palju inimesi," meenutas ettevõtte juhatuse liige Urmas Hiie ehitusbuumile järgnenud kriisi.
Praeguseks on ETS Nord kehvemad ajad seljataha jätnud. Firma hoiab enda käes 15% Soome turust, mullu osteti Skanskalt ära nende Jüris asuv ventilatsioonitehas ning ettevõtte toodang valmib praegu kolmes tehases: Tallinnas, Soomes Tuusulas ja Jüris.
Loe lugu pikemalt tööstusuudiste teemaveebist.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele