• OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
  • OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
"See on häbiväärne, aga vältimatu," ütles Nokia mobiiliüksuse eksjuht Anssi Vanjoki ettevõtte mobiiliüksuse müügi kohta.
"Strateegia ebaõnnestus täielikult, aga nüüd loodetakse, et Microsofti hammas hakkab peale sellele, millele Nokial ei hakanud," ütles Shanghais viibinud Vanjoki Helsingin Sanomatele. Pikemalt ta tänast tehingut kommenteerima ei soostunud.
Anssi Vanjoki oli Nokia tegevjuhiks pärast Olli-Pekka Kallasvuod, enne kui nõukogu valis sellele kohale Microsoftist tulnud kanadalase Stephen Elopi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele