• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Axiom Capital Managementi analüütik Gordon Johnsoni sõnul on elektriautode tootja Tesla aktsia üle hinnatud ning sellel on palju kukkumisruumi.
"Ma arvan, et Tesla on 50 dollari aktsia," ütles Johnson CNBC-le. "Tesla autod maksavad praegu 80 000-90 000 dollarit. Põhiliselt kasutavad nad sülearvutite akusid. Nad panevad Panasonicu sülearvuti akusid auto akudesse ja see moodustab suurema osa auto hinnast."
Tesla aktsia kukkus eile 7,5% 139,77 dollarini, kuna teatati kolmandast autoaku põlengust kahe kuu jooksul.
"Ma arvan, et aktsia on suuresti ülehinnatud," ütles Johnson. "Ma arvan, et korrektsioon ei ole veel möödas ja mina müün seda aktsiat."
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele