• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
 Boom Gloom & Doomi uudiskirja autor Marc Faber ütles CNBC-le, et näeb mulle kogu finantssektoris. 
„Arvan, et Euroopa on väga hästi liikunud põhjadest üles. Tootlus on ületanud USA oma, kuid oleksin ettevaatlik praegu aktsiate ostmisel, kuna kõik on liikunud väga kiiresti üles,“ ütles Faber.
Faber, kes on tuntud turupessimist, ütles, et näeb mulle paljudes kohtades. „Näen mulle kõiges, mis seostub finantssektoriga. Meil on mull võlakirjades, mull madala kvaliteediga võlakirjades, mull aktsiates. Kui vaadata finantssektori protsenti maailmamajandusest, siis on see väga suur. Meil on suur võlamull ja see läheb ainult suuremaks,“ ütles Faber, kelle sõnul on finantssektori mulli keskpangad ise üles puhunud. 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele