• OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
  • OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
Soome valitsus tahab suurendada oma osalust gaasifirmas Gasum, kirjutas nädalavahetusel Helsingin Sanomat.
Praegu kuulub Gasum OYs Soome riigile 24%, 31% Fortumile, 25% Gazpromile ja 20% Saksa E.ONile.
Kuna Gasum on tarnekindluse tagamiseks Soome riigile oluline ettevõte, tuleks müüki tulevaid E.ONi või teiste osanike aktsiaid 110 miljoni euro ulatuses juurde osta, leiab Soome rahandusministeerium. Vastav taotlus saab olema ka maikuus valmivas lisaeelarve eelnõus, kirjutab leht. 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele