• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Tundub, et maksu- ja tolliamet teeb oma tööd põhjalikumalt kui nad varem seda tegid, hindas AS Ingle tegevjuht Vello Kivimurd.
Kemikaalide edasimüüjana puutub Ingle tolliga üsna sageli kokku. "Tollitöötajaile ei saa midagi ette heita - nad teevad oma tööd üsna hästi," kiitis Kivimurd. "Mõningad nõuded vahetevahel tulevad sealt, mis meile ehk ei meeldi, kuid oleme alati leidnud probleemidele lahenduse."
Mis aga puudutab maksuametit, siis ütles Kivimurd, et sel teemal võib ta rääkida mõne kuu pärast, sest neil on just sees väike kontroll. "Praegu pole neile midagi ette heita, sest oleme algusetapis. Eks neil on mingid riskianalüüsid tehtud, kus nad on probleemi leidnud ja seda nad ilmselt kontrollivad," rääkis ta.
Äripev küsis täna ettevõtjatelt, kas maksu- ja tolliamet on paremini tööle hakanud.
Autor: Kadri Jakobson, Ave Lepik

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele