• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,08%7 364,1
  • DOW 300,34%52 027,14
  • Nasdaq −0,36%25 385,07
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,09
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,08%7 364,1
  • DOW 300,34%52 027,14
  • Nasdaq −0,36%25 385,07
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,09
Norra meediakontserni Schibsted aktsia tõusis täna II kvartali tulemuste avaldamise järel vähemalt selle aastatuhande kõrgeimale tasemele.
Aktsia hind liikus hommikul eilsest sulgemishinnast 1,9% kõrgemal, makstes 287,80 Norra krooni. Päeva sees maksis aktsia ka korraks 289,80 Norra krooni.
Ettevõtte käive kasvas 2%, 3,97 miljardile Norra kroonile. Analüütikud ootasid 3,93 miljardi Norra kroonist käivet. Ettevõte näeb jätkuvalt käibekasvupotentsiaali ja head marginaaliväljavaadet online-kuulutusportaalidel, vahendab Bloomberg.
II kvartali maksueelne kasum tuli aga analüütikute oodatust väiksem (375 mln Norra krooni, analüütikute ootus 388 mln Norra krooni).
Ettevõte prognoosis, et 2013. aastal kasvab aastaga online-kuulutustele kulutamine. Meediamajadele tähendab digitaalsele meediale üleminek nõrgemaid marginaale.
Ettevõtte tulemuste teatest selgub, et II kvartalis kasvas Eesti Meedia käive aastaga 9,9%, 167 mln Norra kroonile ja EBITDA-kasum 15%, 23 mln Norra kroonile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele