• OMX Baltic0,00%308,14
  • OMX Riga0,64%905,81
  • OMX Tallinn0,12%2 105,01
  • OMX Vilnius0,01%1 450,57
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,16%10 477,96
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,13
  • OMX Baltic0,00%308,14
  • OMX Riga0,64%905,81
  • OMX Tallinn0,12%2 105,01
  • OMX Vilnius0,01%1 450,57
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,16%10 477,96
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,13
Tallinki juht ja omanik Enn Pant lausus Äruipäeva konverentsil Äriplaan 2014, et aastaks 2015 on oodata ilmselt piletihindade tõusu Tallinki laevadel.
Alates 2015. aasta 1. jaanuarist hakkab kehtima kütuse 0,1% väävlidirektiiv. „Nagu ka Siim Kallas on öelnud, et kindlasti tuleb leida lahendusi, keegi ainult ei tea, kuidas neid lahendusi leida. On üle elatud tax free kadumine ja palju teisi asju, eks elatakse see ka üle,“ märkis Pant ja lisas, et aastal 2015 tuleb Tallinkis ilmselt piletihindade tõus, mitte niivõrd inimestele, kuivõrd just cargole.
„Ega nutma ka ei hakka, viimasel kümnendil on laeva kütusehinnad kolmekordistunud. Tallinkisse tulles maksis laevapilet 300 krooni, nüüd maksab 20 eurot, tund tennist maksab Tallinnas 25 eurot,“ märkis Pant.
Täismahus ettekanded konverentsilt ilmuvad homme Äripäeva paberlehes.
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele