• OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
  • OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
Reformierakonna esimehe, peaminister Andrus Ansipi hinnangul tõi Tallinnas Keskerakonnale valimisvõidu valimisliitude kaotsiläinud hääled.
"Mul on kahju nendest häältest, mis nendel valimistel lihtsalt kaotsi läksid. Ma pean silmas valimisliite, kelle hääled sisuliselt jõudsid Keskerakonna toetajate häälteks," vahendas ERRi uudisteportaal Ansipi intervjuud ETV-le.
Ansip lisas, et kampaania oli sel korral eriti kummaline ning klounaadi oli märgatavalt rohkem kui varasematel valimistel.
Ansip tunnustas rahvusringhäälingut laupäevase Tallinna linnapeakandidaatide debati eest, ent samas heitis ette Ülemiste liiklussõlme avamise kajastamist.
Peaminister rääkis, et viimased poolteist aastat on Reformierakond olnud tugeva meedia surve all ja vaatamata sellele survele on Reformierakonna valimistulemus päris hea.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele