• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,09%7 364,5
  • DOW 300,25%51 978,04
  • Nasdaq −0,38%25 379,31
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,09%7 364,5
  • DOW 300,25%51 978,04
  • Nasdaq −0,38%25 379,31
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
Microsoft panustab juba täna koostöös oma töötajatega nende kolmandasse pensionisambasse, märkis Microsoft Eesti juht Rain Laane.
Eile kogunesid erinevad liidud, et arutada võimalusi kolmanda pensionisamba elavdamiseks. Ühe võimalusena arutati ka tööandjapensioni võimalikkust.
"Tulevik on meie inimestele oluline teema ning ilmselgelt riiklikust pensionist ei piisa, et tagada sama elukvaliteeti pensionile minnes. Kindlasti on lahenduseks kolmanda pensionisamba osakaalu oluline suurendamine, sealhulgas maksusoodustused, mis motiveerivad töötajaid koos tööandjatega sinna panustama," kommenteeris Laane ja lisas, et Microsoft panustab juba täna koostöös oma töötajatega nende kolmandasse pensionisambasse.
"Kui töötaja maksab ühe protsendi brutopalgast kolmandasse sambasse, siis tööandja lisab kaks juurde," selgitas Laane nende ettevõtte süsteemi.
Microsoft Eesti näol on tegemist korduvalt Eesti pere- ja töötajasõbralikumaks firmaks valitud ettevõttega. Viimati võitis ta tänavusel konkursil.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele