• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Vene börsiindeksid kauplesid reede pärastlõunal miinuses, kuna investorid kardavad Lääne sanktsioonide mõju.
Sel nädalal kehtestasid Euroopa Liit ja Ameerika Ühendriigid sanktsioonid mitmele Vene poliitikule. Venemaa vastas aga omapoolsetele sanktsioonidega üheksale USA poliitikule.
Börsiindeks Micex ja dollaripõhine RTS langesid vastavalt 1,4 protsenti ja 2 protsenti. Sberbanki aktsia langes 2,5 protsenti, Gazprom 2,26 protsenti. Novatek, mille üks omanikke on USA poolt sanktsioonid saanud Gennadi Timtšenko, langes 8 protsenti.
Rubla on dollari vastu langenud 0,25%, euro vastu 0,1%.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele