• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Kütuseaktsiisi tõstmine on vajalik ja selle mõju rahvale väike, ütles peaminister Taavi Rõivas. "Hinnatõus pole talumatult suur," märkis ta.
Peaminister Taavi Rõivas.
  • Peaminister Taavi Rõivas.
  • Foto: Raul Mee
Peaminister Taavi Rõivas ütles, et viimasel ajal rohkelt kriitikat pälvinud kütuseaktsiisi tõstmine on vajalik ja selle negatiivne mõju rahakotile liialdatud. „See, kui hind tõuseb 5 senti, pole asi, mis peaks tõsist vastuseisu tekitama,“ ütles ta.
Kütuseaktsiisi tõusu on kritiseerinud ka värske ettevõtlusminister Urve Palo. „Jumal temaga,“ märkis Rõivas selle kohta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele