• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,03%7 362,94
  • DOW 300,35%51 847,39
  • Nasdaq −0,26%25 521,2
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,03%7 362,94
  • DOW 300,35%51 847,39
  • Nasdaq −0,26%25 521,2
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
Tele2 Eesti kasvatas kolmandas kvartalis EBITDA-d võrreldes mullu sama perioodiga 10 protsenti ja müügitulu 4 protsenti.
Tele2 Eesti tegevjuht Argo Virkebau.
  • Tele2 Eesti tegevjuht Argo Virkebau.
  • Foto: Meeli Küttim
Ettevõtte EBITDA ehk ärikasum enne kulumit kasvas kolmandas kvartalis eelmise aasta sama kvartaliga võrreldes 10 protsenti, tõustes 4,8 miljoni euroni. Tele2 Eesti müügitulu kasvas kolmandas kvartalis võrreldes mullu sama perioodiga 4 protsendi võrra, ulatudes 19 miljoni euroni.
Lisaks kasvavale internetitarbimisele koduriigis on Euroopa Liidu piires langenud rändlustasude hinnad tõstnud oluliselt ka rändlusteenuse kasutatavust - andmeside kasutus Euroopa Liidu piires on aastaga kasvanud 250 protsenti, kommenteeris ettevõtte tegevjuht Argo Virkebau.
Kolmandaks toetasid müügitulu tõusu uued suurpankade, rahvusringhäälingu ja riigi andmeside erilahenduste pakkumise lepingud.
Tele2 on tänavu üheksa kuuga Eestisse investeerinud üle 6 miljoni euro.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele