• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Tele2 Eesti kasvatas mullu neljandas kvartalis kasumlikkust 13% ja käivet üle 7%. Kogu aasta kasumlikkus suurenes 6%.
Argo Virkebau
  • Argo Virkebau
  • Foto: Raul Mee
Ettevõtte käive ulatus mullu üle 73 miljoni euro, EBITDA ehk kasum enne kulumit moodustas ligi 18 miljonit eurot.
Tegevjuht Argo Virkebau sõnul investeeris Tele2 võrgu kvaliteedi tõstmisesse ligi 8 miljonit eurot. Lisaks andmesidele suurenes ka Tele2 kliendibaas, mobiilse interneti turuosa kasvas ligi 7 protsendipunkti.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele