Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Keskerakonna peasekretär Korb: vastutus tuleb võtta siis, kui midagi on valesti
Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütles 50 000 euro suuruse annetuse ümber puhkenud skandaali kommenteerides, et ta usaldas annetaja selgitusi.
Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütles täna riigikogus pärast erakonna fraktsiooni koosolekut, et tema lähtus sellest, et annetaja toetas erakonda vabast tahtest ning tal ei tekkinud kahtlusi, et midagi oleks valesti.