Ajal mil tehnoloogiasektorit tõmmatakse üha enam kaasa geopoliitilistesse ja kaubandussõdadesse, soovib Soome tuntuim sidevahendite tootja jääda neutraalseks, rõhutas Nokia uus juht Pekka Lundmark.

- Nokia uus tegevjuht Pekka Lundmark sai ametisse käesoleva augusti alguses
- Foto: ImagoImages/Scanpix
„Arvan, et see oleks suur viga, kui üksikud eraettevõtted hakkaksid looma enda poliitilist agendat,“ ütles 1. augustist Nokiat tüüriv Lundmark. „On väga tähtis, et tehnoloogiafirmad jätkaksid ausat tegevust ja jääksid oma liistude juurde – meil pole poliitilist agendat, vaid ajame puhast äri,“ rõhutas Lundmark Bloombergi sõnul.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Täiendatud
Rootsi telekomiettevõte Ericsson teatas, et saavutas teises kvartalis tänu 5G-võrgu ning tarkvara müügile oodatust paremad tulemused, kirjutab Reuters.
Investorid vaatavad Microsofti tihti kahetiste tunnetega – on teine noorusliku Apple’i kõrval kuidagi igav ja tee mis tahad, aktsia tundub alati kallivõitu. On kerge unustada, kui sügavale maailma arvutitesse ta end sisse on söönud ja sealt korralikku marginaali riisub.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.