Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Minister suurendas EASi nõukogu
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt nimetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõukogu uuteks liikmeteks Kristi Tiivase, Kuldar Leisi ja Ants Noodi.
Minister Andres Sutt otsustas suurendada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõukogu.
Foto: Liis Treimann
Sutt põhjendas valikut sellega, et nõukogus oleksid esindatud erinevate valdkondade asjatundjad, "kellel on kogemusi rahvusvahelisest ärist, regionaalsest ettevõtlusest ja avalikust sektorist".