Autode müügi- ja teenindusettevõtete liidu tegevjuht Arno Sillat ütles, et kaubikutega kraami laiali vedamiseks on praegu kõige efektiivsem ikkagi diisel ning kui tuleb suur surve minna elektri peale, siis see tähendab, et tonnkilomeetri hind hakkab maksma midagi muud. "See läheb leiva, piima, ükskõik mille hinna sisse, mida tarbime. Transpordita ju me ei pääse," ütles ta
Äripäeva raadio saates "Ärikliendid roolis".