Wise’i ekstöötaja ja investor Marko Oolo rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et sai Wise’i töötajana portsu firma aktsiaid ning nende väärtus on suurelt nii tõusnud kui langenud.
Oma ekskolleegide meelestatuse kohta ütles Oolo, et ta on kuulnud, et ka tema Wise'i kolleegidel on erinevad strateegiad, mida aktsiatega pihta hakata. Nii tahavad mõned kolleegid pigem oma portfelli hajutada, sest pärast aktsiapaki laekumist moodustavad lõviosa portfellist just Wise’i aktsiad. “Aga samas need, kellele seda hajutatust otseselt vaja ei ole, ma kuulen, on ikkagi pigem ostupoolel,” ütles Oolo.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Wise'i aktsia hinna langus on valmistanud pettumuse. Uurisime Äripäeva Raadio hommikuprogrammis investor Marko Oololt, kuidas sellesse suhtuda? Kas on paras aeg müüa või hoopis õige hetk osta? Tema sõnul teeb ettevõte äriliselt kõik hästi ja sisu on tugev, aga investorid seda ei usu. "Mitu head uudist peaks tulema, et kukkumist tasa teha," hindas ta.
Wise'i aktsia jätkab langustrendis ning on saavutanud rekordmadala taseme alates börsiletulekust.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.