Eesti ja Soome majandusministrid tegid otsuse, et LNG-ujuvterminal läheb Soome, kuid Eesti ja Soome gaasimüüjad saavad gaasi ostmiseks eelise.

- Majandusminister Riina Sikkut
- Foto: Andras Kralla
Majandus- ja taristuminister Riina Sikkut ütles, et pikkade arutelude ja analüüside tulemusena võib järeldada, et Gasgridi renditava ujuvterminali Soome viimine on muutunud julgeolekuolukorras mõistlik. "Seejuures oleme kokku leppinud, et see peab tagama nii Eesti kui Soome gaasivarustuse võrdsetel tingimustel," ütles ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.