Viimased neli aastat kütusemüüjate esindusorganisatsiooni Eesti Transpordikütuste Ühingut ehk varasema nimega Õliühingut juhtinud Mart Raamat liitub bussifirmaga Mootor Grupp, teatas ettevõte.
Õliühingu juht Mart Raamat on läheb korraldama bussiliiklust, esimese ülesandena maakondlikku.
Foto: Mootor Grupp
„Mart on seni seisnud kirglikult kütusesektori eest – selline entusiasm tuleb kindlasti kasuks nii Mootor Grupile kui ka Eesti bussindusele laiemalt,“ ütles Mootor Grupi omanik Hugo Osula teate vahendusel.
Hüppeliselt tõusnud kütusekulude tõttu pankroti veerele jõudnud bussifirmade toetamiseks läheb tänavusest ja tuleva aasta riigieelarvest erakorraliselt 15,5 miljonit eurot. Seevastu tee-ehitajate elu tuleb täpselt nii kibe, nagu nad seni kartnud on.
Bussifirmade teatel on kohalik ühistransport mõne nädala kaugusel pankrotist, kuid praegu omanike ja pankade armust teenindatavad avalikud liinid võivad majandusminister Riina Sikkuti sõnul saada puudujäägi katmiseks lisaraha.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.