Kui Lanceloti jaoks on suurimaks põrumiseks seni olnud mõne krüptoinvesteeringu nulli kukkumine, siis Estoni Kohveril ei vea Tesla aktsiaga. „Hävin aina sellega, koguaeg läheb halvasti,“ ütles ta
Äripäeva raadios, ja lisas, et võibolla ei maksa tal seda enam osta.