• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,04%10 424,22
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,87
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,04%10 424,22
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,87
Novo Nordisk plaanib koondada USAs Indiana osariigis Bloomingtonis asuvas tehases umbes 400 töötajat, mis moodustab enam kui viiendiku sealsetest töötajatest.
Esiplaanil Novo Nordiski tegevjuht Mike Doustdar ja tema kõrval Novo Nordiski Fondi ning Novo Nordiski esimees Lars Rebien Sørensen ravimifirma aastakoosolekul Kopenhaagenis.
  • Esiplaanil Novo Nordiski tegevjuht Mike Doustdar ja tema kõrval Novo Nordiski Fondi ning Novo Nordiski esimees Lars Rebien Sørensen ravimifirma aastakoosolekul Kopenhaagenis.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Koondamisuudis tuleb pärast seda, mil Novo Nordiski Bloomingtoni tehases on olnud probleeme Ameerika kvaliteedinõuete täitmisega, kirjutas Taani majandusväljaanne Børsen. Novo Nordisk võttis tehase üle, kui omandas Ameerika ravimitootja Catalent.

Seotud lood

Uudised
  • 19.02.26, 11:11
Novo Nordiski koondamised külvavad Taanis hirmu
Eestlane Taanis: kõik hoiavad hinge kinni
Kuigi Taani majandus näeb välja kadestusväärne, tööhõive on hea, majanduskasv kindel ja riigi rahandus tugev, on töötajad mures koondamiste pärast suurtes ettevõtetes. “Kõik hoiavad hetkel hinge kinni,” kirjeldas asjaosaline olukorda.
Uudised
  • 18.03.26, 06:00
Võimuvõitlus investor Toomasele suurima kaotuse toonud ravimiäris. Omanik surus juhi lahkuma
Kui avalikkusele esitleti Novo Nordiski tegevjuhi mullust ametist taandumist vabatahtliku lahkumisena, siis tegelikult oli selle taga suur siseheitlus, mida lahkavad nüüd Taani väljaanded Børsen ja Zetland.
Investor Toomas
  • 25.02.26, 13:20
Siin see on: minu elu halvim aktsiatehing
Pikaajaline investor: Novoga on kõik
Kui varem sain oma elu kõige rohkem ebaõnnestunud tehingute näitena viidata aastate eest ostetud jalgrattaparklate tootja Bikeepi ja elektrirataste tootja Ampleri osalustele, mis tuli sisuliselt maha kanda, siis nüüd on mul ette näidata veelgi suurem kaotus: Taani ravimihiiglane Novo Nordisk.
Investor Toomas
  • 02.03.26, 16:05
Finantspakane portfellis: 26 000 eurot jälle minema pühitud
Kui jaanuaris rääkisin külmast dušist minu portfellis, siis veebruaris on siit üle käinud korralik pakane.Tehnoloogiaaktsiad uperpallitasid allapoole ning suurima põntsu pani Novo Nordisk.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.06.26, 15:29
Põllumees ei osta enam toodet, vaid kindlustunnet
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele