Aseri tellisetehase omanikfirma Wienerberger AS rabeles eelmisel aastal välja suurest kahjumist, kuid päris nulli siiski veel ei jõutud ja aasta lõpetati mõnekümne tuhande euroga miinuses.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- kuidas suutis Aseri tellisetehase omanik vähendada kahjumit enam kui miljoni euro võrra, kuigi tootmisliin seisab endiselt;
- mida tähendab tehase seiskumine töötajatele ja kui palju inimesi on Aseris veel otseselt tootmisega seotud;
- milliste lootustega läheb Wienerberger AS vastu 2026. aastale ja millele rajatakse kasvuootus Baltikumi ehitusturul.