Sellest kõike ta aga ei saa, sest kõik jaeinvestorid, kes soovisid, said vähemalt 1000 aktsiat. 1000 aktsiat ületanud mahust said investorid kätte 5,5 protsenti.
Suurettevõtja Neinar Seli ütles, et märkis Enefit Greeni aktsiaid kahe ettevõtte alt mõlemal juhul umbes 130 000 euro eest, lisaks veel ka ise sadakonna tuhande eest.
Investor Jaak Roosaare märkis enda sõnul erinevate ettevõtete kaudu kokku 80 000 Enefit Greeni aktsiat, millest plaanib väiksema osa õige pea rahaks teha.
Investor ja Naisinvestorite Klubi eestvedaja Kristi Saare märkis aktsiate ülemärkimise ootuses Enefit Greeni nii juriidilise kui ka eraisikuna, et soovitud kogus kätte saada.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.