Kuni 23. maini saab märkida Tallinna börsi First Northile pürgiva Grab2Go aktsiaid, usutleme selles valguses ettevõtte kaasasutajaid – tegevjuht Mart Viilipust ja müügijuht Reio Orasmäed.
Eile avati Raplas esimene iseteenindusapteek ning plaan on võimalusel aasta pärast laieneda Tallinnasse, rääkis Äripäeva hommikuprogrammis Benu frantsiisijuht Rainer Kaseväli.
Idufirma ajas selja sirgu ja võttis vastu raske otsuse kaua plaanitud börsileminek kevadesse nihutada, sest aeg turgudel tundub liialt ärev ja viimaste rahakaasamiste edu börsil tundub küsitav.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.