Balti koondindeks lõpetas tänase börsipäeva 0,22% miinuses. Riia börs lõpetas päeva ainsana plussis, tõustes 0,13%. Tallinna ja Vilniuse börsid langesid vastavalt 0,07% ja 0,47%.
Balti põhinimekirjas näitas suurimat tõusu Nordecon, mille aktsia kerkis 1,4%. Tallinna börsil kerkisid kõrgemale veel neli aktsiat: Tallink Grupp 0,8%, Harju Elekter Grupp 0,6%, Tallinna Sadam 0,5% ja Enefit Green 0,1%.
Balti aktsiaturud lõpetasid päeva erisuunaliselt. Balti koondindeks tõusis +0,26%, Tallinna börs +0,38% ja Riia börs edenes +1,52%. Ainsana taganes Vilniuse börs -0,27%.
Baltikumi börsiindeksid lõpetasid esmaspäeva tavatult väikese, alla miljoni eurose käibega ning punaselt: Tallinna börs langes -0,39%, Vilniuse turg taandus -0,03% ning Riia aktsiaindeks vajus -0,96%. OMX Baltic Benchmark lõpetas kokkuvõtteks punases -0,27%.
Nädal Balti aktsiaturgudel tõi kaasa languse. Balti koondindeks langes -0,15%, Tallinna börs -0,29% ja Riia börs taganes -0,09%. Ainsana tõusis Vilniuse börs +0,15%.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.