Nordeconis vahetub juht ning müüakse üks seni kasumlikest tütarettevõtetest ehk Nordecon Betooni – kuigi tehing lööb pilti selgemaks, usuvad investorid, et Nordeconi seis pole kiita.

- Nordeconi juht Gerd Müller paneb ameti maha, oma tulevikuplaane ta Äripäevale ei avaldanud.
- Foto: Liis Treimann
„Mis seal ikka öelda, kehvas seisus paistab olevat,“ jäi 200 000 Nordeconi aktsiat omav Endel Palla napisõnaliseks. „Mulle meeldib, et Nordeconi seis läheb selgemaks, selles mõttes on tegemist positiivse uudisega,“ lisas „Rikkaks saamise õpikute“ autor Jaak Roosaare.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ehituskontsern Nordecon teatas kolmapäeval investoritele, et ettevõtte juht Gerd Müller paneb uue aasta alguses ameti maha. Samuti kavatseb ettevõte müüa tütarfirma Nordecon Betoon.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.