Saudi Aramco maksab teises kvartalis 31 miljardi dollari väärtuses dividende.
Foto: Reuters/Scanpix
Aramco dividendid on siiani kasvanud umbes 30% aastas, jõudes 124,2 miljardi dollari suuruse aastase väljamakseni, vahendab Financial Times. Stabiilse nafta hinna toel teatas Aramco, et maksab teises kvartalis dividende kokku 31 miljardit dollarit.
USA aktsiaturud olid täna languses, sest tooraineturg hakkas uuesti kukkuma – Brent toornafta kukkus alla 50 dollari barrelist esimest korda alates jaanuarist, vahendab Bloomberg.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.