USA börsil on käimas kvartalitulemuste hooaeg ning alanud nädalal oodatakse mitmeid suurtehnoloogiaettevõtete tulemusi. Tulemused teatavad Alphabet, Microsoft, Apple, Amazon ja Meta. Investori ajakirja vastutav toimetaja Anu Lill rääkis, mida tulemustest oodata võib ning milliseid ettevõtteid ja kuidas ta ise jälgib.
Arutleti ka Tesla aktsia languse ja Netflixi aktsia tõusu ning ettevõtete prognooside paikapidavuse üle. Spekuleeriti ka, millal võiks tulla korrektsioon või suurem langus ning kuidas intressimäärade langemine võib mõjutada turu käitumist.
Foto: Andras Kralla.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.