• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,03%10 432,14
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,03%10 432,14
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • Joonas-Hendrik Mägi
Lavajutud
00:00
Kas rong on parem kui buss või vastupidi? Elron: meid süüdistatakse alusetult

Tänavu kevadel toimunud konverentsil „Transport ja liikuvus” peetud debatis püüti välja selgitada, kas peale jääb rong või buss.

Elroni tegevjuhi Lauri Betlema sõnul on erinevates raudtee ja rongiliikluse probleemides Elroni süüdistamine alusetu. "Riik andis Elronile reisija kohta suurusjärgus viis eurot ja nelikümmend senti ja sellest neli eurot läks taristu ülalpidamiseks," märkis Betlem.

"Kui me vaatame aga maakondlikku bussivedu, siis on see dotatsioon ühe reisija kohta kaks korda suurem" lisas ta.

Debatis, kus osales ka bussifirma Sebe juhatuse liige Mart Raamat, tuli veel juttu loosungite keeles rääkimisest ja autodega konkureerimisest.

Foto: Raul Mee.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele