SEB fondijuht Endriko Võrklaev leiab, et aktsiaturu tootlused saavad olema tagasihoidlikumad kui võlakirjade omad.
Võrklaev hindab, et pikas plaanis on võlakirjad parema tootlusega kui aktsiaturg.
Võrklaev toob ka välja, et võlakirjadesse investeerides ei tasuks panna kõiki mune ühte korvi.
“Hajutades jõuab mäele,” leiab Võrklaev.
Selleks, kuidas vältida “rämps võlakirju” ja miks ikkagi pakuvad võlakirjaturud paremat tootlust, saab kuulda intervjuust.
Võrklaevaga räägime ka sellest, miks peaks aegajalt vahetama ka pensionifondi.
Intervjueeris Indrek Mäe.
Pildil on Endriko Võrklaev, pildi autor Andras Kralla.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.