• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • Gregor AlakülaGregor Alaküla
Tehnoloogiakompass
00:00
Priit Kongo: igas juhatuses peaks olema IT-juht

Saate põhiteemaks on digitaliseerimine. Saatekülalised räägivad, kuhu ühiskond digitaliseerimise megatrendi tuules tüürib, ning mida on ettevõtetel sellega kaasa minemisest võita.  

Tuuakse mitmeid näiteid digitaliseerimisest nii kaubandus-, logistika- kui ka telekomi valdkondadest. Samuti räägitakse era- ja avaliku sektori koostööst ning selle väljakutsetest digitaliseerimisel.

Külas on äri- ja tarkvaraarenduse ettevõtte Net Groupi tegevjuht Priit Kongo (paremal) ja Telia kliendilahenduste osakonna juht Reimo Lepp (vasakul). Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele