Tänavu kahekümnendat tegutsemisaastat tähistav Riiamäe hambakliinik on mõne aastaga kasvanud kahekordseks gasellettevõtteks, kuid kliiniku eestvedajate Eliis ja Veiko Vengerfeldti sõnul ei ole kiire kasv nende jaoks kunagi omaette eesmärk olnud. Nende sõnul sünnib kestlik edu kvaliteetsest ravist, pidevast arengust ja tugevast meeskonnast.
Vengerfeldtide sõnul on kliiniku kasvu vedanud järjepidevad investeeringud inimestesse, tehnoloogiasse ja eriarstiteenuste arendamisse. Oluliseks pöördepunktiks kujunes ka COVID-19 periood, mil keerulisest olukorrast kasvas välja võimalus kliinikut laiendada ning teha järgmine arenguhüpe.
Hambaarstide jaoks on olulisel kohal ka uuele põlvkonnale tööturul võimaluse andmine. Nende sõnul on teadmiste edasijagamine kujunenud kliiniku üheks olulisemaks väärtuseks. Vengerfeldtide hinnangul võidavad sellest korraga nii noored hambaaarstid, ettevõte kui patsiendid, sest hästi koolitatud spetsialistid suudavad pakkuda ka kvaliteetsemat ravi.
Saates tuli samuti juttu ka juhtimisest ja konkurentsist. Riiamäe hambakliiniku juhtide sõnul eristub nende kliinik teistest just keerukamate ravijuhtumite lahendamise, eriarstide kompetentsi ja pikaajaalise patsiendisuhtluse kaudu.
Saates räägime lähemalt sellest, mida tähendab olla kiiresti kasvav ettevõte valdkonnas, kus edu ei saa mõõta üksnes käibenumbrites. Juttu tuleb spetsialistidest koosneva meeskonna juhtimisest, mentorlusest, innovatsioonist, ning sellest, miks peab ettevõtte kasv käima käsikäes ravikvaliteedi ja patsientide usaldusega. Samuti jagavad Eliis ja Veiko Vengerfeldt oma kogemusi ettevõtte kasvatamisest ning selgitavad, kuidas digitaliseerimine muudab tänapäevast hambaravi.
Saadet juhib Simona Zeno.
Gaselliliikumist toetavad Merit Tarkvara, Luminor Bank ja advokaadibüroo Hedman.
Fotol Riiamäe hambakliiniku omanikud ja hambaarstid Veiko ja Eliis Vengerfeldt. Foto: Simona Zeno
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.