Mööblitööstuse Standardi omaniku vahetusega saab ettevõtte uueks juhiks Jonatan Karjus, kes plaanib ettevõtte hooga uuesti käima lükata.
Esimese aastaga plaanib uus omanik investeerida Standardisse vähemalt pool miljonit eurot, rääkis Karjus Äripäeva raadio hommikuprogrammis. Uus juht on juba alustanud varem koondatud inimeste tagasikutsumisega ning esialgu plaanitakse värvata umbes 50 inimest.
Intervjuus rääkis Karjus pikemalt, kuidas Green Estonia Standardi ostimiseni jõudis ning miks usub uus omanik, et mööblitööstust on praegustel keerulistel aegadel võimalik edukalt taas käima tõmmata. Samuti rääkis ta täpsemalt enda esimesest plaanidest, otsustest ja uuest fookusest.
Foto autor: Marek Metslaid.
Pildil vasakult Mihkel Martin, Priit Tamm ja Jonatan Karjus.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.