Kilpiä rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et kuigi ostukorvi vaadates ei ole kulutatav summa väga palju muutunud, siis korvi pandud asjade arv on vähenenud.
Eesti kõige kasumlikum jaekett oli mullu OG Elektra, kellele järgnes Meie kauplusketi omanikfirma RRLektus. Oleg Grossil õnnestus oma ettevõttega mullu turuosa kasvatada ning Prismast mööduda.