• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,06%71 983,69
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,17
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,06%71 983,69
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,17
Rahandusminister Mart Võrklaev tunnistas, et investorina ei ole ta viimasel ajal teinud väga palju tehinguid, aga üritab regulaarselt kanda raha enda investeerimiskontole.
Mart Võrklaev
  • Mart Võrklaev
  • Foto: Andras Kralla
Võrklaev ütles intervjuus Äripäeva raadiole kahe Tallinna börsil noteeritud ettevõtte nime, mille puhul tal on hakanud näpud sügelema. "Piilun ka väljapoole Eestit," lisas ta.
Kui eelmisel aastal oli ministri investeerimisportfellis taastuvenergiafirma Enefit Greeni aktsiad, siis praeguseks enam mitte. Võrklaev selgitas, miks ta müüs riigi osalusega Enefit Greeni aktsiad.
Lisaks rääkis minister lähemalt, milliste muudatustega plaanib rahandusministeerium lähiajal investoreid rõõmustada.
Mart Võrklaeva intervjueeris Jana Saarkoppel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele