• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Iduettevõtja ja investor Sten Tamkivi rääkis, et kuigi USA on tehnoloogiaettevõtete jaoks ihaldusväärne paik, siis tema otsib head investeeringut teisest piirkonnast.
Sten Tamkivi
  • Sten Tamkivi
  • Foto: Liis Treimann
Tamkivi rääkis Äripäeva raadiole antud intervjuus ka lähemalt, kes jääb tema kui invetori radarile ja kes jääb välja.
Sten Tamkivi intervjueeris Indrek Mäe.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele